TEAM


Het team van De Borckeshof bestaat uit: 

 

Directeur: Yvet Knoefmann -  yvet.knoefmann@essentius.nl 

Waarnemend directeur: Ellen Geven – ellen.geven@essentius.nl

Intern begeleider: Ellen Meijer – ellen.meijer@essentius.nl

 

Leerkrachten:

Groep 1/2/3: 

Inge Sinderdinck – inge.sinderdinck@essentius.nl - werkdagen: maandag, woensdag, vrijdag

Jill Overgoor – jill.overgoor@essentius.nl – werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Groep 4/5/6:

Ela Tiemessen – ela.tiemessen@essentius.nl – werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag

Petra Helming – petra.helming@essentius.nl – werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag

Inge Sinderdinck – inge.sinderdinck@essentius.nl – werkdagen: maandag, woensdag, vrijdag

Groep 7/8: 

Astrid Lubbers – astrid.lubbers@essentius.nl – werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag

Conciërges: Stef Bolwerk en Manuel Weijmar Schulz
Schoonmaak: Ria Brus en Ilja Vinkenvleugel







deze website is gerealiseerd door schoolwapps.nl