TEAM

Het team van De Borckeshof bestaat uit: 

 

Directeur: Yvet Knoefmann -  yvet.knoefmann@essentius.nl 

Waarnemend directeur: Ellen Geven – ellen.geven@essentius.nl

Intern begeleider: Ellen Meijer – ellen.meijer@essentius.nl

 

Leerkrachten:

Groep 1/2/3: 

Jill Overgoor – jill.overgoor@essentius.nl – werkdagen: maandag, woensdag en donderdag (daarnaast dinsdag ; schoolopleider - vrijdag Plusleerkracht)
Inge Sinderdinck - inge.sinderdinck@essentius.nl - werkdagen: dinsdag en vrijdag
(daarnaast maandagochtend Plusleerkracht)

Groep 4/5/6:

Ron Prinsen – ron.prinsen@essentius.nl – werkdagen: maandag, dinsdag, (donderdag Plusleerkracht)

Petra Helming – petra.helming@essentius.nl – werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag

Groep 7/8: 
Ellen Geven – ellen.geven@essentius.nl - werkdagen: maandag ,dinsdag, (woensdag directietaken)

Astrid Lubbers – astrid.lubbers@essentius.nl – werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag

Plusleerkracht: is in iedere groep inzetbaar
Inge Sinderdinck - inge.sinderdinck@essentius.nl - maandagochtend 
Ron Prinsen – ron.prinsen@essentius.nl – donderdag
Jill Overgoor – jill.overgoor@essentius.nl – vrijdag

Conciërges: Stef Bolwerk en Manuel Weijmar Schulz
Schoonmaak: Ria Brus en Ilja Vinkenvleugel


deze website is gerealiseerd door Heutink ICT