Team De Borckeshof 2022/2023

juf Yvet-meester Ron-juf Ellen M(IB) -juf Ellen G- juf Petra- juf Inge - juf Astrid - juf Jill

Directeur
: Yvet Knoefmann -  yvet.knoefmann@essentius.nl 

Waarnemend directeur: Ellen Geven – ellen.geven@essentius.nl

Intern begeleider: Ellen Meijer – ellen.meijer@essentius.nl

 

Leerkrachten:

Groep 1/2/3: 

Jill Overgoor – jill.overgoor@essentius.nl – werkdagen: maandag, woensdag, donderdag, (vrijdag)
Inge Sinderdinck - inge.sinderdinck@essentius.nl - werkdagen: dinsdag en vrijdag

Groep 4/5/6:

Ron Prinsen – ron.prinsen@essentius.nl – werkdagen: maandag ,dinsdag, donderdag

Petra Helming – petra.helming@essentius.nl – werkdagen: woensdag ,(donderdag) vrijdag

Groep 7/8: 
Ellen Geven – ellen.geven@essentius.nl - werkdagen: maandag ,dinsdag, (woensdag)

Astrid Lubbers – astrid.lubbers@essentius.nl – werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag

Plusleerkracht: is in iedere groep inzetbaar
Inge Sinderdinck - inge.sinderdinck@essentius.nl - maandagochtend 
Petra Helming - petra.helming@essentius.nl  - donderdag
Jill Overgoor – jill.overgoor@essentius.nl – vrijdag

Directietaken:
Ellen Geven – ellen.geven@essentius.nl - woensdag

Conciërges: Stef Bolwerk en Manuel Weijmar Schulz
Schoonmaak: Ria Brus (tot 1 oktober 2022) en Ilja Vinkenvleugel


deze website is gerealiseerd door Heutink ICT